Это происходит в самом сердце Киева…

В центре Киева ФСБшники в рясах агитируют украинцев: армия РФ пришла лечить нас о грехов


«Российская армия пришла лечить нас от грехов. Это Бог ее привел »- так считают последователи УПЦ МП (ФСБ). И эти слова звучат в сердце столицы — в Киево-Печерской Лавре!

Активисты организации «Неизвестный Патриот» пообщались с прихожанкой УПЦ МП, во время очередной акции на территории киевской Лавры. Интересно то, что ФСБшники в рясах, как правило, просто отгоняют своих последователей от националистов, чтобы «верующие» не сказали лишнего о том, какие проповеди ведут российские попы.

Но не всех удалось уберечь от камер. Вот типичная прихожанка УПЦ МП (ФСБ), которая честно подтверждает, что на нашу землю пришли российские войска. Но по ее версии нам нужно не отстаивать свою страну, а покаяться. Ибо русские войска, послал Бог, пришли нас лечить от грехов.

Несомненно, не она ли это придумала. Это результат планомерной работы вражеских спецслужб, которые, спекулируя церковью и Богом, ведут свою антиукраинскую пропаганду. Можем вспомнить и скандальное заявление Онуфрия в 2008 году (на тот момент он был митрополитом Черновецким, а ныне глава УПЦ МП): «Голодомор — это было вразумление, усмирение со стороны Господа нашей гордыни, которая восстала против себя самого, против бытия человека. Есть такое украинское выражение, немного вульгарной: «катюзi по заслузi». Мы получили то, что заслужили».

Віряни УПЦ МП: Российские войска лечат нас от греха

«Российская армия пришла лечить нас от грехов. Это Бог ее привел!» - так вважають послідовники УПЦ МП (ФСБ). І ці слова лунають у серці столиці – в Києво-Печерській Лаврі!Активісти організації «Невідомий Патріот» поспілкувались з прихожанкою УПЦ МП, під час чергової акції на території київської Лаври. Цікаво те, що ФСБшники в рясах, зазвичай, просто відганяють своїх послідовників від націоналістів, щоби «віряни» не сказали зайвого про те, які проповіді ведуть російські попи.Але не всіх вдалося вберегти від камер. Ось типова прихожанка УПЦ МП (ФСБ), яка чесно підтверджує, що на нашу землю прийшли російські війська. Але за її версією нам потрібно не відстоювати свою країну, а покаятись. Бо російські війська, які послав Бог, прийшли нас лікувати від гріхів.Поза сумнівом, не вона це вигадала. Це результат планомірної роботи ворожих спецслужб, які, спекулюючи церквою та Богом, ведуть свою антиукраїнську пропаганду. Можемо пригадати і скандальну заяву Онуфрія у 2008 році (на той момент він був митрополитом Чернівецьким, а нині голова УПЦ МП): «Голодомор – это было вразумление, усмирение со стороны Господа нашей гордыни, которая восстала против себя самого, против бытия человека. Есть такое украинское выражение, немного вульгарное: "катюзi по заслузi". Мы получили то, что заслужили»Однак це не найгірше, що втовкмачують фсбшники в рясах у голови своїм прихожанам. Вже неодноразово піднімалися свідчення того, що московські священики агітують і вербують громадян іти в так зване «апалчєніє», а по факту – бути колаборантами.Тому для нас боротьба з ворожою агентурою, що називає себе УПЦ МП, є однією з пріоритетних. Бо по суті ця структура маніпулює свідомістю сотень тисяч громадян України. В результаті бачимо в кращому випадку таких жіночок, що сприймають ворожу армію як таку, що послав Бог для нашого спасіння. А в гіршому випадку отримуємо чергових колаборантів, які беруть зброю в руки або працюють на розвідку ворога.Маємо щонайменше послабити вплив російської церкви та вигнати її з головних святинь України (зокрема Києво-Печерської Лаври). А в ідеалі – маємо вигнати її з України назавжди. Але для цього потрібна максимальна мобілізація націоналістів і просто небайдужих патріотів. Тільки завдяки масовому тиску зможемо зробити це!Далі буде!

Posted by Невідомий Патріот on Wednesday, February 21, 2018

Like it? Share with your friends!

EnglishРусскийУкраїнська
Choose A Format
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds